Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

loga Fundusz Europejski, flaga polski

Opieka wytchnieniowa 2022

Utworzono dnia 18.10.2021

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pawłowiczkach planuje przystąpić w 2022 roku do Programu „Opieka wytchnieniowa – edycja 2022”, realizowanego w ramach Funduszu Solidarnościowego, którego celem jest wsparcie społeczne osób niepełnosprawnych.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pawłowiczkach zamierza realizować Program w ramach pobytu dziennego w miejscu zamieszkania osoby niepełnosprawnej.

Program „Opieka wytchnieniowa” jest adresowany do  osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności oraz  dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności,  których członkowie rodzin lub opiekunowie sprawujący bezpośrednią opiekę, wymagają wsparcia w postaci doraźnej, krótkotrwałej przerwy w sprawowaniu opieki.

Mając na względzie krótki termin na złożenie wniosku konkursowego ( do 22.10.2021r.)  zwracamy się do osób zainteresowanych tą formą wsparcia o zgłaszanie takiej potrzeby do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pawłowiczkach pod numerem telefonu: 77 487 42 43 w terminie do 20.10.2022r.

 

Zebrane informacje posłużą do ustalenia zapotrzebowania na tego typu usługę w roku 2022 i aplikowanie o środki finansowe na realizację Programu „Opieka wytchnieniowa-edycja 2022”.

ZAŁĄCZNIKI:

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Grudzień 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny