Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

loga Fundusz Europejski, flaga polski

Spis powszechny 2021r.

Utworzono dnia 13.05.2021

Narodowy Spis Powszechny 2021- co? i jak?

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021) rozpoczął się 1 kwietnia. Od tego dnia została udostępniona aplikacja spisowa NSP 2021 – podstawowa i OBOWIĄZKOWA metoda spisu.

Do aplikacji zalogujemy się korzystając z Krajowego Węzła Identyfikacji Elektronicznej (profil zaufany, bankowość elektroniczna) lub podając numer PESEL wraz z nazwiskiem rodowym matki. Dla cudzoziemców bez numeru PESEL przewidziano odrębny tryb logowania z wykorzystaniem poczty e-mail.

Nie masz lub nie potrafisz obsługiwać komputera? Nie martw się pomogą Ci urzędnicy

Osoby, które nie mają komputera lub dostępu do Internetu albo nie potrafią obsługiwać komputera mogą poprosić o pomoc najbliższych lub udać się do Urzędu Gminy w Pawłowiczkach, Plac Jedności Narodu 1 i zgłosić się do punktu do samospisu. Na osobę, która chce się spisać będzie czekać specjalnie przygotowany do tego celu komputer z dostępem do sieci internetowej. W razie pytań lub problemów pomocą będą służyć wyznaczeni                   do tego pracownicy urzędu.

Ze względu na sytuację epidemiczną warto wcześniej sprawdzić telefonicznie dostępność punktu spisowego                   i umówić się w urzędzie na konkretną godzinę , dzwoniąc : tel. 774036473, 774036469.

Można również spisać się przez telefon dzwoniąc na infolinię spisową pod nr 22 279 99 99.

Rachmistrze będą dzwonić

Jeśli nie spisaliśmy się przez Internet – w domu lub w Urzędzie Gminy w Pawłowiczkach, Plac Jedności Narodu 1  – musimy spodziewać się telefonu od rachmistrza spisowego z numeru 22 828 88 88.

WAŻNE – gdy skontaktuje się z nami rachmistrz spisowy, nie możemy już odmówić udziału i musimy się spisać. PAMIĘTAJ –jeżeli nie chcesz udzielać informacji przez telefon – spisz się sam przez Internet w dogodnym                         dla Ciebie terminie.

Więcej informacji znajduje się na stronie spis.gov.pl.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAŁĄCZNIKI:

  • Baner
    Utworzono dnia 13.05.2021, Format: brak danych, Rozmiar: brak danych
  • Loteria
    Utworzono dnia 13.05.2021, Format: brak danych, Rozmiar: brak danych

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny